Make your own free website on Tripod.com

SMK Taman Johor Jaya 1, Johor Bahru

BIODATA GURU PAGI

Home
Lencana Sekolah
Visi dan Misi
Falsafah dan Matlamat
Dasar dan Objektif
Biodata Guru
Sejarah Sekolah
Akademik
Kokurikulum
Lagu Sekolah
ALBUM

NAMA

LULUSAN

TUGAS

Juriah bt Mohamed

B.A(Hons) Diploma pendidikan

Pegetua,Persatuan Pandu Puteri

Cheong Kok Love

B.S Pendidikan

Penolong Kanan Akademik

Hamid bin Daud

B.A(Hons),Sijil Perguruan

Penolong Kanan HEM

Arul Jothee Kanagasabai

Bac Pendidikan

Penolong Kanan koko,Pasukan Taekwando

Gan Siew Hong

B.sc(hons),Diploma Pendidikan

Guru kanan,Penyelaras data dan maklumat,Ketua unit jadual waktu ganti,Penyelaras persatuan sains dan matematik,Penyelaras PPSMI,Setiausaha Enroimen Sains

Loy Mee Fu

B.A(hons),Diploma Pendidikan

Guru Kanan,Unit Jadual ganti,Penyelaras Persatuan@Kelab Teknik Vokasional,St.John Ambulns,Penyelaras Bekalan&Penyelenggaraan Sekolah

Nazirah bt Mohd Noor

B.A(Ed) Hons

Guru kanan Bahasa,Unit Jadual Ganti,Penyelaras Persatuan Bahasa,Setiausaha Dokumentasi Sekolah,Guru Persatuan Puteri Islam,Guru mata pelajaran Bahasa Melayu

Tey Tiong Lim

B.A(hons)Diploma Pendidikan

Guru kanan,Penyelaras Keceriaan&Kebersihan Kawasan Sekolah,Unit Jadual ganti,Penyelaras semua Persatuan Sains Sosial,Setiausaha Kajian Tndakan Sekolah,Pengerusi KEBIRU

Yip Chee Kong

B.SC.Ed(Hons)

Guru Perpustakaan&Media,Guru Penasihat Kadet Bomba

Yap Siew Kyeow

Bac.Pendidikan(Bimbingan&Kaunseling)

Ketua Unit Bimbingan,Kaunseling&Kerjaya,SU JK Selamat,Ketua Kelab Bimbingan

A.Rajakumar a/l V.S Arumugam

B.mgt WITH edu (ACCT)(HONS) Dip ACCT

Ketua Unit Disiplin,KP Perakaunan,Ketua Kelab Menembak,Ketua Unit SINAR RAYA

Ananthy a/p S.Subramaniam

M.sc(HRD),UPM,BA(HONS),UM Dip Pendidikan,UM

KetuA Unit Penyeliaan Kantin,KP PendidikanMoral,Ketau Unit Kesihatan,Ketua Unit Bahasa Inggeris

Asma Laili bt Mat Saad

B.SC.Ed(Hons),UM

Setiausaha Sukan,Mengajar Pendidikan Jasmani dan Kesihatan 1,2&3

Hamidah Bt Abd Hamid

Dip.Sains Komputer Sijil Perguruan

Guru Taman Bacaan,guru ting.3,Ketua Penasihat Puteri Islam,Guru KH,Rumah Hijau AJK KEBIRU

Hamizatulaknur bt Majib

B.SC.Ed(HONS)

Ketua Panitia Sains,Ketua Unit Bilik APD,Penyelaras Peperiksaan Ting.4,Persatuan Sains&Matematilk 

Ibnu Muez B Supeni

B.A.Syariah(Al-Azhar)KPLI

Ketua Unit Surau,Unit Disiplin,Pendidikan Islam,Persatuan Agama Islam,Ketua Unit Komputer@School net,PBSM

Lim Guat Ngoh

BAC. Pend(SPT)

Guru Ting 3Jasm,Ketua Unit Taman Dalam Sekolah,Ketua Unit Ponteng Kelas,Penyelaras KH ting3,Guru Penasihat Kelab Hidroponik,Ketua Guru Penasiaht Rumah Merah,Penyelaras bengkel KH

Loke Chee Meng

B.A(HONS)Sijil Perguruan

Unit Disiplin,ST John,Kelab Renang,guru ting.3

Mardiana bt Aran

Ijazah Pendidikan Dgn Kepujian Bimbingan dan Kaunseling

Guru Penasihat Kadet Polis,Guru Penasihat Kelab Teater,Koir&Tarian,Setiausaha KEBIRU

Mohd Jeffrin b Saat

Bed.PBMP

Guru ting 4Iris,Guru Panitia dan pencegah dadah,Ketua Panitia Pendidikan Jasmani&Kesihatan,Guru Penasihat Kelab Sepak Takraw,Guru Penasihat Unit uniform Pengakap,Penolong Setiausaha Majlis Sukan Sekolah,Guru rumah kuning

Norhaida bt Alias

B.sc.Ed (Fizik@Math)

Guru Penasihat St.John,Bola Tampar,Pen S/U SPM,Ajk PIBG,Ajk KEBIRU,Ketua rumah sukan kuning,Pen.guru pengawas

Parameswary a/p Govindarajoo

B.sc(Ed) Hons

St.John Ambulans,Unit majalah sekolah,Kelab Leo,Ketua penatia Bahasa Melayu,rumah kuning

Parveen a/p Rajagupan

B.A(Ed) Hons

Ketua Panitia Sejarah,Ajk KEBIRU,Penyelaras Ting.5,Guru Ting.5Azalea,Guru Disiplin,Ketua Penasihat persatuan SJ dan GEO

Salmiah bt Samuri

B.sc.Hons Chemistry Diploma pendidikan

Guru kelas 5Begonia,Guru Emis-heartcount,Ketua Penasihat St.John,Guru penasihat Sofbal

Selva Bharathi a/p Saudra Pandiyan

B.Ed Test

Guru Disiplin,Guru penyelaras

Sher Mei Lee

B.sc(Hons)Biologi Sijil Perguruan Asas

S/U Jawatankuasa Penilaian,Ketua Kelab Renang

Sherina bt Ahmad

Dip statistik(UITM),BBA(Hons)UUM,Dip.Pend(UTM)

Unit Majalah Sekolah,Unit Sekolah Penyayang,KP Perdagangan,Guru koperasi,PPI,Guru penasihat ping pong

Shuhaida bt Shamsudin

B.sc(Hons),UKM

Guru ting.4Azalea,Guru matapelajaran MM,S/U Panitia Matematik,Guru Penasihat Kelab Bowling,Guru penasihat Kadet Polis,Guru SPBT,Guru Penasihat Rumah kuning

Tan Geok Peng

Ijazah Sarjana Muda Bahasa&Linguistik

S/U SPM,Guru Disiplin,Guru penasihat PBSM,Persatuan Bahasa Cina

Tan Keat Hong

B.sc(Hons)Matematik

KP Matematik,Kelab Catur,Unit Jadual Waktu,Guru Pengawas,Renjer Putri,Unit Kebersihan

Tee Yii Hsia

Sains dgn Pend(B.sc.Ed)

Unit SMPP/EMIS/E-Guru,Klab Gimrama dan St.John Ambulans

Wan Hasnieda bt Wan m.Sobri

Bsc.Ed(Hons)

Peny.PPSMI sesi pagi,pinjaman buku teks ting3,Unit Rekod Pendaftaran,Unit Rumah Kuning

Wan Marini bt Wan Shafie Cik

M.A Enviromental Managment

Unit Lewat,Unit Perkembangan Staf,Unit Disiplin,Ketua Unit Biasiswa,KP Geografi,Guru Penasihat Kadet Bomba

Pn Yong Sok Yin

Bac.Pendidikan,Kem.Hidup

Unit Perabot,Unit Kesihatan(pergigian),Unit Penilaian&peperiksaan PMR(penolong),Ketua Kelab Badminton,Kadet Bomba

Pn Zaiton bt Ngah

B.Ed TESL.(Hons)

Setiausaha PMR,Kelab Sofbal,Kadet Polis Trafik,Ketua Rumah Hijau

Cik Zalina bt Bahtiar

Dip.In Art And Design(FINE),Diploma Pendidikan Seni

Ketua Unit Mural,Unit Majalah Sekolah,KP Pend Seni,Ketua Seni Kreatif,Ajk Kewangan Sek,Taekwando

Cik Zuraizah bt Muhamad Cik

B.Ed TESL(Hons)

Kelab SPBT,Kadet Trafik,Ketua Guru SPBT,Unit Penyelia Kantin,Unit majalah sekolah,Unit stok&inventori