Make your own free website on Tripod.com

SMK Taman Johor Jaya 1, Johor Bahru

BIODATA GURU PETANG

Home
Lencana Sekolah
Visi dan Misi
Falsafah dan Matlamat
Dasar dan Objektif
Biodata Guru
Sejarah Sekolah
Akademik
Kokurikulum
Lagu Sekolah
ALBUM

GURU-GURU SESI PETANG

NAMA GURU

           KELULUSAN

               TUGAS

Lee Keng Soon

BSC.ED(HONS)

Penyelia Petang

Mohd Ihsan b Ismail

Ijazah Sarjana Muda Prnd(Bimbingan dan kaunseling)

Penolong Unit Sek Penyayang,Kaunsenor,Unit bimbingan kerjaya,SSDM petang

Atikah bt Shuib

B.Ed Perakaunan

S/U unit Penilaian dan Peperiksaan Dalaman,Guru ting Iris,Penasihat Tunas Bestari,Guru Disiplin

Fadzilah bt Abd Ghaffar

PPPLD

Unit Kesihatan Sekolah,Ketua Persatuaan Kemahiran Hidup,Ketua Panitia KH

Khairulnizam b Rahmat

B.Eng(Hons) Electrical KPLI  2003 MPBP

Setiausaha Unit Disiplin,Guru PIBG,Edaran majalah,pemimpin pengangkap,S/U PIBG

Kalaiselvi a/p Kanniappan

B.sc(Hons)Ed Sains

Guru Ting1 Dahlia,Persatuan Bahasa Tamil,Pbsm,Unit Peralatan dan kelengkapan sekolah,Unit disiplin

Lee Siew Har

B.A(Hons)sastera&sains sosial,Dip Pend(BC)

Penyelaras peralihan,Ketua panitia Bahasa Cina

Puan Liew Ai Voon

Ijazah Sastera dgn pend.USM

Guru ting 1Camelia,Ketua ping pong,Guru penasihat PBSM

Logavali a/p Balakrishnan

B.sc(Hons)Kimia

Persatuan Bahasa Tamil,Unit Disiplin,Ketua Unit SSDM,Penolong Unit EMIS@SMPP,Penolong Unit papan kenyataan,Pasukan Ninjitsu,Guru ting 2Jasmin

Ng Ke Xin

B.sc(Hons)ED Biology@Chemistry

Guru ting 1Lilac,PBSM,Kelab Bowling<Guru Disiplin,Setiausaha Panitia English&Pend Moral,Bendahari KEBIRU,Ajk PIBG,Pengerusi Bola Keranjang,Bhgn Pencegah Kebakaran

Nik Rusli b Nik Salleh

Bac.Sains dgn Pend(Kepujiana)Biologi

Guru Sej@Pen Moral@PJK,Guru Disiplin,Setiausaha KEBIRU(petang),Naib SU PIBG,Penasihat rumah kuning,Penasihat KRS

Norzihan bt Ishak

Bac Perakaunan dgn Pend

Guru ting 2Camelia,Guru Disiplin,Guru Panitia pend Sivik dan Kewarganegaraan,Bola Tampar,Kadet Remaja Sekolah

Nurul Ain bt Mohamad

B.sc Pend(KEP)

Unit Dokumentasi,Unit Biasiswa,Kelab Catur,PBSM,Guru ting 1Jasmine

Roszaimah bt Murat

B.sc Ed(Physisc/Math)

Guru ting 1 Begonia,Guru BM/GEO,Bendahari PIBG 2006

Rahani bt Samiri

Ijazah Sarjanamuda dgn pendidikan (Teknologi Maklumat)

Guru ting 2Tulip,Guru BM@P.Seni,Guru,Penasihat St.John&Badminton

Wan Harizatul bt Wan Hussein

Ijazah Sarjana Muda Sains dgn Pend

Penasihat rumah hijau,Penasihat Bomba,Kelab Hidroponik

Wan Syazmimi bt Wan Mustapha

B.scEd(Hons)

Guru ting 2Iris,Guru Disiplin petang,Ajk KEBIRU,Ketua rumah biru(petang),Guru M/P Sejarah,Guru Penasihat Kelab Teater,Koir&Tarian

Zubaidah bt Yahya

Ijazah Sarjana Muda Sains dgn Pend

Unit Jadual waktu,Jawatan kuasa Pusat Sumber,Unit Buku Teks&rujukan guru,Pandu Puteri dan rumah kuning

Liana bt Mohd Kasan

Ijazah Sarjana Muda dgn Kepujian Teknologi Maklumat

Penyelaras peperiksaan ting2,Kadet Polis,Kelab Teater,Bola Jaring